Ochutnávka

Radi Vám ukážeme ako pracujeme, v čo veríme a pokúsime sa Vám sprostredkovať pocity, ktoré nás deň čo deň poháňajú vpred. Počas príjemnej degustácie vína budete mať možnosť spoznať našu filozofiu, čo pre nás znamená udržiavanie našich tradícií, ako sa snažíme pracovať stále prirodzenejšie a dúfame, že aspoň z časti sa s Vami budeme môcť podeliť s našou oddanosťou a zanietením.

Radi Vám ukážeme tú svätú zem, kde sa rodí naše hrozno, našu pivnicu, ktorá zabezpečuje prirodzené prostredie pre kvasenie a vyzrievanie našich vín. Ponúkneme Vám možnosť ochutnať naše vína priamo zo sudov, keďže pred Vami nemáme čo skrývať a so záujmom sledujeme všetky procesy, ktoré práve prebiehajú v našej pivnici bez zásahov, nechajúc všetko na prírodu. 

Počas riadenej degustácie vieme pohodlne usadiť 12 až 14 hostí ale nebránime sa ani dobrodružným nomádom, ktorí nás navštívia v menšom počte. Po vzájomnej dohode Vám k degustácii vieme zebezpečiť menší záhryz ale taktiež aj viacchodovú plnohodnotnú večeru. Napríklad taký perkelt z našich vlastných oviec plemena Racka, ktoré chováme vo voľnom výbehu alebo našu domácu baklažánovú nátierku na kváskovom chlebe. 

Bez váhania nás môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a pri dodržaní všetkých aktuálnych protiepidemiologických opatrení určite spoločne nájdeme vhodný termín Vašej návštevy.

sk_SKSlovak